| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Material | 100% New Tungsten Carbide |
| Model Number | MFGR Inner Face Grooving Tools |
| Accuracy | ±0.005mm |
| Customized Support | OEM,ODM,OBM |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Model Number | Preform Rods |
| Customized Support | OEM,ODM |
| Product Type | Tungsten Carbide Material |
| Material | Virgin Tungsten Carbide Add Co Elements |
| Brand Name | Kinyet |
|---|---|
| Model Number | Punch Pins Of Different Grades |
| Customized Support | OEM,ODM |
| Product Type | Punch Mold Components |
| Material | Carbide/Ceramic /HSS Etc |
| Brand Name | Kinyet |
|---|---|
| Model Number | Forging Die |
| Customized Support | OEM,ODM |
| Product Type | Punch Mold Components |
| Material | Carbide/Ceramic /HSS Etc |
| Brand Name | Kinyet |
|---|---|
| Model Number | Optical Molds |
| Customized Support | OEM,ODM |
| Product Type | Punch Mold Components |
| Material | Optical Grade Series Of Carbide,ceramic Etc. |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Model Number | Multiple-teeth Internal Thread Milling Cutter |
| Customized Support | OEM,ODM |
| Standard | ISO |
| Product Type | Milling Thread Cutter |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Model Number | Internal Thread Milling Cutter |
| Customized Support | OEM,ODM |
| Standard | ISO |
| Product Type | Milling Thread Cutter |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Material | 100% Virgin Tungsten Carbide |
| Model Number | MIR A60 Internal Thread Tool |
| Customized Support | OEM,ODM |
| Accuracy | ±0.005mm |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Material | 100% New Tungsten Carbide |
| Model Number | MBXR Internal Reverse Boring Cutter |
| Accuracy | ±0.005mm |
| Customized Support | OEM,ODM,OBM |
| Brand Name | Kinyet |
|---|---|
| Model Number | Optical Molds |
| Customized Support | OEM,ODM |
| Product Type | Punch Mold Components |
| Material | Optical Grade Series Of Carbide,ceramic Etc. |