| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Material | Tungsten Carbide,100% New Material |
| Model Number | MXR Internal Reverse Boring Cutter |
| Customized Support | OEM,ODM |
| Accuracy | ±0.005mm |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Material | 100% New Tungsten Carbide |
| Model Number | MFWR Inner Spherical And End Face Profiling Tool |
| Customized Support | OEM,ODM,OBM |
| Coating | To Be Defined Per Your Different Demands And Application |
| Brand Name | Kinyet |
|---|---|
| Model Number | Dies For New Energy Vehicles |
| Customized Support | OEM,ODM |
| Product Type | Punch Molds Components |
| Material | Tungsten Carbide,ceramic Etc. |
| Brand Name | Kinyet |
|---|---|
| Model Number | Dies For New Energy Vehicles |
| Customized Support | OEM,ODM |
| Product Type | Punch Molds Components |
| Material | Tungsten Carbide,ceramic Etc. |
| Brand Name | Kinyet |
|---|---|
| Model Number | Grinding Round Rods |
| Customized Support | OEM,ODM |
| Product Type | Carbide Die And Molds |
| Material | Tungsten Carbide Add Co Elements |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Model Number | Three-teeth Internal Thread Milling Cutter |
| Customized Support | OEM,ODM |
| Standard | ISO |
| Product Type | Milling Thread Cutter |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Material | 100% Virgin Tungsten Carbide |
| Model Number | MGR Internal Grooving Tool |
| Customized Support | OEM,ODM |
| Accuracy | ±0.005mm |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Material | Tungsten Carbide,100% New Material |
| Model Number | MFR Inner Face Grooving Tools |
| Customized Support | OEM,ODM |
| Accuracy | ±0.005mm |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Material | 100% New Tungsten Carbide |
| Model Number | MBCR Profiling Tool |
| Accuracy | ±0.005mm |
| Customized Support | OEM,ODM,OBM |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Material | 100% New Tungsten Carbide |
| Model Number | MTHR A55 Inner Threading Tool |
| Accuracy | ±0.005mm |
| Customized Support | OEM,ODM,OBM |