| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Model Number | Carbide Drill Bits With Inner Cooling Hole |
| Customized Support | OEM, ODM |
| Standard | Non-standard |
| Material | Tungsten Carbide,100% New Material |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Model Number | Non-Standard Carbide Drill Bits |
| Customized Support | OEM, ODM |
| Standard | Non-standard |
| Material | Tungsten Carbide,100% New Material |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Model Number | Wood Working Carbide Rods |
| Customized Support | OEM,ODM |
| Product Type | Tungsten Carbide Material |
| Material | Raw Tungsten Carbide Add Co Element |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Model Number | Carbide Circular Disc Blanks |
| Customized Support | OEM,ODM |
| Product Type | Tungsten Carbide Material |
| Material | Raw Tungsten Carbide Add Co Element |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Model Number | Carbide Circular Disc Finished |
| Customized Support | OEM,ODM |
| Product Type | Tungsten Carbide Material |
| Material | Raw Tungsten Carbide Add Co Element |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Model Number | Tungsten Carbide Strips |
| Customized Support | OEM,ODM |
| Product Type | Tungsten Carbide Material |
| Material | Raw Tungsten Carbide Add Co Element |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Model Number | 3.175mm Carbide CNC End Milling Cutter |
| Customized Support | OEM,ODM |
| Standard | ISO |
| Product Type | 2 Flutes Spiral End Mill, PCB Drill |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Model Number | 3.175mm Carbide PCB Drill Bits |
| Customized Support | OEM,ODM |
| Standard | ISO |
| Product Type | PCB Drill Bits |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Model Number | 3.175mm Carbide CNC End Milling Cutter |
| Customized Support | OEM,ODM |
| Standard | ISO |
| Product Type | 2 Flutes Spiral End Mill, PCB Drill |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Model Number | Carbide Reamers With Inner Cooling Hole |
| Customized Support | OEM, ODM, OBM. Pls Provide Customization Drawing |
| Material | Tungsten Carbide |
| Product Type | Non-standard |