| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Material | 100% Virgin Tungsten Carbide |
| Model Number | MIR A55 Internal Thread Tool |
| Customized Support | OEM,ODM |
| Accuracy | ±0.005mm |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Material | 100% New Tungsten Carbide |
| Model Number | Boring Tool With Inner Cooling Hole |
| Customized Support | OEM,ODM,OBM |
| Coating | To Be Defined Per Your Different Demands And Application |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Material | Tungsten Steel |
| Accuracy | ±0.005mm |
| Model Number | MBPR Internal Boring Tool |
| Customized Support | OEM,ODM,OBM |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Material | 100% Virgin Tungsten Carbide |
| Model Number | MIR A60 Internal Thread Tool |
| Customized Support | OEM,ODM |
| Accuracy | ±0.005mm |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Material | Tungsten Steel |
| Accuracy | ±0.005mm |
| Model Number | MBPR Internal Boring Tool |
| Customized Support | OEM,ODM,OBM |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Material | 100% New Tungsten Carbide |
| Model Number | MTHR A55 Inner Threading Tool |
| Accuracy | ±0.005mm |
| Customized Support | OEM,ODM,OBM |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Material | 100% New Tungsten Carbide |
| Model Number | MFWR Inner Spherical And End Face Profiling Tool |
| Customized Support | OEM,ODM,OBM |
| Coating | To Be Defined Per Your Different Demands And Application |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Material | 100% New Tungsten Carbide |
| Model Number | Boring Tool With Inner Cooling Hole |
| Customized Support | OEM,ODM,OBM |
| Coating | To Be Defined Per Your Different Demands And Application |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Material | 100% Virgin Tungsten Carbide |
| Model Number | MGR Internal Grooving Tool |
| Customized Support | OEM,ODM |
| Accuracy | ±0.005mm |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Material | Tungsten Carbide,100% New Material |
| Model Number | MXR Internal Reverse Boring Cutter |
| Customized Support | OEM,ODM |
| Accuracy | ±0.005mm |