| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Material | Tungsten Carbide, 100% New Material |
| Model Number | Three-teeth Internal Thread Milling Cutter |
| Customized Support | OEM,ODM |
| Standard | ISO |
| Brand Name | Kinyet |
|---|---|
| Model Number | Anti-abrasive Carbide Dies |
| Customized Support | OEM,ODM |
| Product Type | Punch Mold Components |
| Material | Tungsten Carbide,ceramic Etc. |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Material | Steel |
| Model Number | Tool-holders For Boring Tools |
| Customized Support | OEM,ODM |
| Usage | Tool Holder Of Boring Tools,mini Lathe |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Material | Steel |
| Model Number | SHB Boring Tool-holders |
| Customized Support | OEM,ODM |
| Machining Type | Boring And Turning |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Model Number | Diamond Coating Ball End Milling Cutter |
| Customized Support | OEM,ODM |
| Standard | ISO |
| Product Type | End Milling Cutter |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Model Number | Diamond Coating Ball End Milling Cutter |
| Customized Support | OEM,ODM |
| Standard | ISO |
| Product Type | End Milling Cutter |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Material | 100% New Tungsten Carbide |
| Model Number | MBXR Internal Reverse Boring Cutter |
| Accuracy | ±0.005mm |
| Customized Support | OEM,ODM,OBM |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Material | 100% New Tungsten Carbide |
| Model Number | MGSR Internal Grooving Tool |
| Accuracy | ±0.005mm |
| Customized Support | OEM,ODM,OBM |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Material | 100% New Tungsten Carbide |
| Model Number | MFWR Inner Spherical And End Face Profiling Tool |
| Customized Support | OEM,ODM,OBM |
| Coating | To Be Defined Per Your Different Demands And Application |
| Brand Name | Drow |
|---|---|
| Material | 100% New Tungsten Carbide |
| Model Number | MTHR A55 Inner Threading Tool |
| Accuracy | ±0.005mm |
| Customized Support | OEM,ODM,OBM |